MENU
Главная » Статьи » Общество

Пікап, як соціальне явище

Постановка проблеми. Пікап є актуальною темою, але мало вивченою в масах. За основною системою переконань  в центрі уваги знаходяться погляди на відносини між статями, на відношення чоловіка до жінки і будування свого особистого життя.

Мета статті - розглянути поняття пікапу, причини його виникнення та методи застосування

Виклад основного матеріалу. Давайте поговоримо про пікап і його місце в сучасному суспільстві. В першу чергу треба зазначити, що мова піде не про тип кузова автомобіля, а про соціальне явище, яке має на увазі знайомство з метою зваблення.

У наш час нескладно помітити деяку інертність чоловічої половини населення. У чому це проявляється? Поступово представники чоловічої статі стають більш пасивними. Чомусь більшість молодих людей вважає, що прийде один щасливий день, коли до нього прийде блакитноока блондинка, і скаже: «Привіт, мене звати Маша, ти мені подобаєшся ... і т.д.» Але казок як відомо не буває. І інша частина молодих людей намагаються самі чогось домогтися. Уявімо собі ситуацію. Вулиця. Йде молодий чоловік, і бачить дівчину, яка реально його приваблює. Що відбувається далі? У 9 випадках з 10 цей молодик пройде далі, і зробить вигляд, що нічого цікавого не побачив, і знайде для себе купу відмовок, з розряду: «я сьогодні не поголився», «мій біцепс занадто малий», «я не настільки крутий, щоб знайомитися з красивими дівчатами» і т.д. Часто ситуацію посилює занижена самооцінка, яка породжує думки з розряду: «Де вона, і де я?», «Такі дівчата не знайомляться з такими невдахами, як я?», «Навіщо їй спілкування зі мною?». Тобто людина своїми думками прирікає себе на провал, в свою чергу намагаючись знайти собі хоч якесь виправдання. І так відбувається раз за разом. Часто в таких випадках виникають ситуації, про які не говорять вголос, а потім народжуються теми на спеціальних форумах по типу: «Мені 28 років, і я не можу знайти дівчину!». Що це було? Теоретично будь який повноцінний молодий чоловік, у якого дві руки, дві ноги і голова на плечах може знайти собі супутницю. Головне, щоб ця сама голова правильно працювала, і зовнішність була хоч трохи красивіша за шимпанзе. І так, далі. 9 з 10 пройдуть повз. І цей щасливчик, що залишився підійде і спробує познайомитися. І це не дає ніяких гарантій успіху. Його можуть з легкістю відшити. Але працюючи над собою можна звести це до мінімуму.

До чого ми прийшли? Хто такий пікапер? Це професія? - Ні. Це рід діяльності? - Знову ні. Це скоріше стан душі, стан душі успішної людини. Добра половина з нас чує цей термін вперше. Решта ототожнюють їх з прищавими молодими людьми, які масово пристають в людних місцях до протилежної статі. Такий чітко сформульований стереотип.

Пікапер - це в першу чергу успішна людина. А успішна людина як відомо, повинна бути успішною у всьому. Це стосується всіх сфер життя. (Але пріоритетним напрямком є ​​успіх у протилежної статі). Пікап в даному випадку розуміється, як стиль життя. Тобто пікаперами стають не від доброго життя. Молоді люди, які мають усе, що їм потрібно, в тому числі успіх протилежної статі не будуть заморочуватися такими речами. Давайте спробуємо подивитися на життєвий шлях пікапера більш широко. Перші підходи, перші невдачі. І потім починається етап тренувань, нові обломи, невдачі та нові складності. Деякі молоді студенти на цьому етапі збиваються з руху, махають рукою і кажуть «та ну його ...». І вони мають на це право. Ті. хто продовжують, рано чи пізно досягають потрібного рівня майстерності, і починають «досягати» все що не досягнуто раніше. Далі проміскуїтет, або постійні нові дівчата стають на деякий час головним сенсом життя. Це не добре і не погано, це нормально, той головне - на цьому етапі не залишатись на все життя. Рано чи пізно починається перехід кількості в якість - ті самі LTR. Кілька дівчат в «гаремі», з якими постійно спілкуєшся і маєш відносини. І це теж добре. А далі рано чи пізно відбувається зупинка - ти вибираєш собі кращу, гідну тебе жінку, і починаєш жити з нею. Влаштовуючи відносини і створюючи сім'ю. І це теж добре, і це логічно-дорослішати і заспокоюватися » [1].

Ставлення до пікапу в суспільстві вельми неоднозначне. Найчастіше воно обумовлене незнанням теми. Багато людей, які знайомі з пікапом вельми поверхнево, будуть зараз лаяти пікаперів в аморальності, ницості і т.д. У деякому плані це так і є. І все-таки. Пікап це добро чи зло? В першу чергу потрібно сказати, що пікапери діляться на 2 категорії. Перша-спортсмени. Друга-спокусники. Як вказано вище, до першої зазвичай ставляться «початківці», до другої-більш досвідчені пікапери. Але так буває не завжди. Для перших головне-кількість. Якість знаходиться на другому місці (можливо і на більш далекому). Спортсмен намагається умовити максимальну кількість дівчат за мінімальну кількість часу. При цьому мораль відходить на другий план. Особистість перетворюється на маніпулятора, для якого втрачено всі цінності. Головне-досягти результату. У спокусників дещо інша тактика. Вони всіма силами намагаються «закохати» в себе жертву. Придумують оригінальні способи вплинути на свідомість і тим самим створити позитивне враження про себе. Ну а далі-справа техніки [2].

Висновок. Пікап - це не розвага для студентів початкових курсів. Це комплексний підхід до самовдосконалення. До так званого прогресу над собою і усередині себе. Адже, щоб стати успішним у протилежної статі, потрібно бути успішним і в інших галузях життя. Пікап вчить жити красиво. Працювати на престижній високооплачуваній роботі, їздити на дорогому авто, дозволяти собі ставати краще з кожним днем, брати від життя все, і спілкуватися з красивими і цікавими представницями протилежної статі. Ставити перед собою цілі, і домагатися їх, виходячи за рамки буденності, і долаючи будь-які перешкоди.

Автор - Генсицький М.В., студент 21ЕК, Губенко В.В., викладач кафедри філософії і соціології

Список використаних джерел.

  1. Богачев Ф. Пикап. Самоучитель по соблазнению / Ф. Богачев.- Эксмо, 2010. – 609 с.
  2. Богачев Ф. РМЭС / Ф. Богачев. – Эксмо 2007. – 321 с.
Категория: Общество | Добавил: Galena (27.01.2015)
Просмотров: 543 | Теги: экология мелитополя, Пикап, экология запорожской области, социология | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar